Bramy garażowe  -  segmentowe,

+ automatyka

Bramy posesyjne, ogrodzenia

balustrady, kraty

uchylne, rolowane

Bramy

AUTORYZOWANY

PARTNER HANDLOWY

Drzwi przeciwpożarowe

 

Drzwi wielofunkcyjne z wytrzymałej stali oraz w bardziej ambitnej wersji z aluminium zapewniają bezpieczne zamknięcia w każdym zakresie zastosowania - od drzwi jednoskrzydłowych po dwuskrzydłowe.

Zlicowane stalowe drzwi przeciwpożarowe

Cechą charakterystyczną drzwi przeciwpożarowych i dymoszczelnych

STS / STU jest gładka i równa płyta drzwiowa, klejona na całej powierzchni, a także ich zlicowany, elegancki wygląd – w 100 % taki sam jak drzwi T30 / El230, T60 / El260, T90 / El290 oraz drzwi dymoszczelnych.

 

Drzwi wielofunkcyjne

Odznaczają się całkowicie jednolitym wzornictwem. Stąd korzyść dla architektów i inwestorów - drzwi instalowane na jednej kondygnacji budynku doskonale do siebie pasują, mimo że pełnią różne funkcje.

Całkowicie przeszklone zamknięcia przeciwpożarowe i dymoszczelne

O zaletach przeszkleń oraz drzwi przeciwpożarowych i dymoszczelnych firmy Hörmann, wykonanych ze stali i aluminium, decyduje nie tylko bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem, lecz także ich niezawodność działania i w stu procentach jednolite wzornictwo systemów stalowych i aluminiowych profili N-Line i stalowych profili S-Line. W ten sposób firma Hörmann stworzyła ofertę zamknięć przeciwpożarowych harmonijnie dopasowanych do wszelkich ambitnych rozwiązań architektonicznych.

Okna w ścianach wewnętrznych

Przeszklenia w ścianach wewnętrznych spełniają takie wymagania, jak: izolacyjność cieplna, akustyczna i ochrona przed promieniowaniem, są dostępne w wersji ognioodpornej F30 i ogniotrwałej F60 / F90. Istnieje też możliwość realizacji indywidualnych rozwiązań poprzez zastosowanie szczeblin dzielących przeszklenie, wycięć lub skosów.

Mamy dla Twojego domu coraz doskonalsze rozwiązania

Mamy dla Twojego domu coraz doskonalsze rozwiązania